Contact

Je vindt Saam aan de stadsring vlakbij Dampoort station aan het water.

Laten we elkaar ontmoeten

Hagelandkaai 40 (ingang via de poort)
9000 Gent

contact@saam.gent


Hoe kan Saam jou helpen?

Heb je vragen of suggesties? Wil je een plek huren of op zoek naar een samenwerking? Wat het ook is, laat het ons weten via onderstaand formulier of via contact@saam.gent.

*Voor afspraken met of een vraag aan een specifiek persoon, graag rechtstreeks contact opnemen met desbetreffende collega.

Contacteer ons team

Wil je een afspraak maken met een specifieke coach, psycholoog of psychotherapeut? Hieronder vind je de contactgegevens van de Saam-teamleden.

Vrije Sollicitatie
Psycholoog, therapeut, coach, etc.
Bo Van den Bulcke
Bezielster van Saam, Psychologe, EMDR therapeute & Psychoanalytisch therapeute
0486 80 59 73
bo@saam.gent
Mamiaba Banernsco
Bezielster van Saam, Psycholoog & Beeldend therapeut
0471 55 17 70
mamiaba@saam.gent
Jan Van Onsem
Psycholoog, Gestalttherapeut & Psychoanalytisch therapeut
0473 51 39 45
jan@saam.gent
Lukas Stallaert
Psychoanalyse, EMDR therapeut i.o. & Creatief proces
0494 58 98 66
lukas@saam.gent
Lotte Sansen
Psycholoog , (Loopbaan)coach & Mindfulnesstrainer, hartcoherentiecoach
0494 46 70 15
lotte@saam.gent
Miriam De Rycke
Integratief psychotherapeut, traumatherapeut, kinderwenscoach & loopbaanbegeleider
0474 35 11 16
miriam@saam.gent
AA
Anonieme Alcoholisten
aasaam.gent@gmail.com
Greet Desloover
Kinesitherapeute & Fasciatherapeute
0470 12 70 74 (ook via whatsapp)
greetdesloover@gmail.com
Julia Cohendy
Psycholoog, integratief psychotherapeut, DGT-coach & EMDR therapeut i.o.
0468148279
julia@saam.gent
Miguel Houbaert
Leraar Alexander Techniek (AT)
0488 994 309
miguelhoubaert@yahoo.co.uk
Liz Bakermans
Klinisch psycholoog, Psychoanalytisch therapeut i.o. & EMDR therapeut i.o
0493/ 84 62 18
lizbakermans@gmail.com
Julie Hubrecht
Yogatherapie & Traumasensitieve Yoga
verkennend gesprek : https://calendly.com/yogatherapiepraktijk/verkennendgesprek
info@yogatherapiepraktijk.com
Lieze Ruys
Mindfulness trainer
0488 32 19 70
mindfulnessgent@gmail.com
Maaike Tassyns
Klinisch Psycholoog Systeem-, relatie- en gezinspsychotherapeut
0497/69.09.15
maaiketassyns@gmail.com
Sara Van de Winkel
Kinder- en Jeugdpsychiater
Emmanuelle De Winne
Jongeren- & volwassenen Psycholoog
emmanuelle_dewinne@yahoo.com
Hanne Willems
Psycholoog & Psychoanalytisch therapeut i.o.
0474 05 20 81
willemshanne@hotmail.com
Suzanne Buyze
Kinder- en Jongerenpsycholoog
0476930771
suzanne@saam.gent
Shana Vranken
klinisch psycholoog, yogadocent & integratief lichaamsgericht therapeut i.o.
shana@saam.gent
Celine Huyghe
Lichaamsgericht Therapeut en Yogadocent
yogabyceline@gmail.com