Contact

Je vindt Saam aan de stadsring vlakbij Dampoort station aan het water.

Laten we elkaar ontmoeten

Hagelandkaai 40 (ingang via de poort)
9000 Gent
+32 470 11 92 61
contact@saam.gent

Natuurlijk zijn wij telefonisch bereikbaar, maar hou er rekening mee dat het niet altijd zo makkelijk is om de telefoon te beantwoorden. Als we in gesprek zijn, worden we liever niet gestoord. Spreek gerust jouw naam en telefoonnummer in. Een van ons belt je zo spoedig mogelijk terug.

Hoe kan Saam jou helpen?

Wil je een afspraak maken, heb je vragen of suggesties? Wil je een plek huren of op zoek naar een samenwerking? Wat het ook is, laat het ons weten via onderstaand formulier of via contact@saam.gent.

Contacteer ons team

Wil je een afspraak maken met een specifieke coach of therapeut? Hieronder vind je de contactgegevens van de Saam-teamleden.

Bo Van den Bulcke
Bezielster van Saam, Psychologe, EMDR therapeute & Psychoanalytisch therapeute
0486 80 59 73
bo@saam.gent
Mamiaba Banernsco
Bezielster van Saam, Psycholoog & Beeldend therapeut
0471 55 17 70
mamiaba@saam.gent
Maud Delbeke
Integratief rouw- en verliescounselor, muziektherapeut voor kinderen en jongeren
0474 24 24 77
maud@saam.gent
Isolde Van der Goten
Muziektherapeut
0472 48 91 74
isolde@saam.gent
Sanne Meert
Life coach, proces begeleiding & Reiki healing
0472 99 48 94
sanne@saam.gent
Jan Van Onsem
Psycholoog, Gestalttherapeut & Psychoanalytisch therapeut
0473 51 39 45
jan@saam.gent
Joris Van Doorslaer
Life Coach & Procesbegeleider
0491 24 29 89
joris@saam.gent
Lukas Stallaert
Psychoanalyse, EMDR & Creatief proces
0494 58 98 66
lukas@saam.gent
Lotte Sansen
Psycholoog , (Loopbaan)coach & Mindfulnesstrainer
0494 46 70 15
lotte@saam.gent
Patsy Van Den Bogaert
Contextueel familie- en systeemtherapeut (ook in Vlaamse Gebarentaal)
0468 21 73 50
patsy@saam.gent
Maaike De Clerck
Psycholoog & Lichaamsgericht psychotherapeut
0484 17 01 09
maaike@saam.gent
Nienke Straalman
Schematherapeut & beeldend therapeut
0456 16 64 74
nienke@saam.gent
Miriam De Rycke
Integratief psychotherapeut, traumatherapeut, kinderwenscoach & loopbaanbegeleider
0474 35 11 16
miriam@saam.gent
Joyce Denooze
Lichaams- en ervaringsgericht therapeut, Dans- en bewegingstherapeut & (Loopbaan) Coach
0498281717
contact@joycedenooze.be