Contact

Je vindt Saam aan de stadsring vlakbij Dampoort station aan het water.


Graag geven we jullie mee dat onze therapeuten, psychologen en coaches bereikbaar blijven, en gesprekken aanbieden via online video call of telefoon voor zij die het nodig hebben. Deze vormen van therapie kunnen tijdens een periode van lockdown even waardevol zijn als een face-to-face gesprek.

Laten we elkaar ontmoeten

Hagelandkaai 40 (ingang via de poort)
9000 Gent

contact@saam.gent


Hoe kan Saam jou helpen?

Wil je een verkenningsgesprek, heb je vragen of suggesties? Wil je een plek huren of op zoek naar een samenwerking? Wat het ook is, laat het ons weten via onderstaand formulier of via contact@saam.gent.

*Voor afspraken met of een vraag aan een specifiek persoon, graag rechtstreeks contact opnemen met desbetreffende collega.

Contacteer ons team

Wil je een afspraak maken met een specifieke coach, psycholoog of psychotherapeut? Hieronder vind je de contactgegevens van de Saam-teamleden.

Bo Van den Bulcke
Bezielster van Saam, Psychologe, EMDR therapeute & Psychoanalytisch therapeute
0486 80 59 73
bo@saam.gent
Mamiaba Banernsco
Bezielster van Saam, Psycholoog & Beeldend therapeut
0471 55 17 70
mamiaba@saam.gent
Jan Van Onsem
Psycholoog, Gestalttherapeut & Psychoanalytisch therapeut
0473 51 39 45
jan@saam.gent
Joris Van Doorslaer
Life Coach & Procesbegeleider
0491 24 29 89
joris@saam.gent
Lukas Stallaert
Psychoanalyse, EMDR therapeut i.o. & Creatief proces
0494 58 98 66
lukas@saam.gent
Lotte Sansen
Psycholoog , Perfectionismecoach, (Loopbaan)coach & Mindfulnesstrainer
0494 46 70 15
lotte@saam.gent
Patsy Van Den Bogaert
Contextueel familie- en systeemtherapeut (ook in Vlaamse Gebarentaal)
0468 21 73 50
patsy@saam.gent
Maaike De Clerck
Psycholoog & Lichaamsgericht psychotherapeut
0484 17 01 09
maaike@saam.gent
Nienke Straalman
Schematherapeut & beeldend therapeut
0456 16 64 74
nienke@saam.gent
Miriam De Rycke
Integratief psychotherapeut, traumatherapeut, kinderwenscoach & loopbaanbegeleider
0474 35 11 16
miriam@saam.gent
Inge Snijders
huisfotografe
AA
tijdelijk WANDELEN op DINSDAG en VRIJDAG
Laurence Carlier
Qi Gong instructeur - Holistisch Verpleegkundig Consulent
laurence@beweegenleef.be
Femke Brinckman
Danstherapeute
femke@saam.gent
Greet Desloover
Kinesitherapeute & Fasciatherapeute
0470 12 70 74 (ook via whatsapp)
greetdesloover@gmail.com
Julia Cohendy
Psycholoog, integratief psychotherapeut, DGT-coach & EMDR therapeut i.o.
0468148279
julia@saam.gent
Miguel Houbaert
Leraar Alexander Techniek (AT)
0488 994 309
miguelhoubaert@yahoo.co.uk
Piero Flor
Intimiteitscoach, (Knuffel)workshopfacilitator & Procesbegeleider
schrijfme@pieroflor.be
Jessica Van Hullebusch
Beeldend therapeut (kinderen en jongeren)
creatiefinverbinding@gmail.com
Freya Van den Bossche
Voice Dialogue Trainer, Supervisor en Therapeut in de Interactionele Vormgeving, trainer in de Poppentaal
0473 91 98 77
dewereldvanfreya@proximus.be
Hannelore Peelaers
Kinder- en Jongerenpsycholoog, Ontwikkelingsgericht- & Experiëntieel therapeut
0494 88 95 80
hannelore@saam.gent
Lies Cobbaut
klinisch psycholoog & psychoanalytisch psychotherapeut i.o.
0479 771348
cobbautliesbeth@hotmail.com
Lore Dhaenens
Gespreks - en /of Dramatherapeut
Enkel via mail bereikbaar
lore@saam.gent